O mnie

O mnie

Apollonia Lizewicz

Mówią o mnie kobieta renesansu, kobieta nieoczywista jakby nie z tego świata, nie z tej rzeczywistości.
Aurę poetyckości, artyzmu i nastrojowości roztaczam wokół  siebie nawet, gdy tylko oddycham.

W fotografii najbardziej kocham możliwość uchwycenia tego, czego gołym okiem nie widać. Pokazywanie granic swojego poznania, przekraczanie granic rzeczywistości, poszukiwania alternatywnych światów, w których króluje piękno, wrażliwość i zapach kwiatów to cel mojej twórczości.

Ślub

Z pasją wykorzystuję światło i emocje, aby uwiecznić prawdziwe piękno, najważniejsze słowa oraz prawdziwą miłość obecną w tym specjalnym dniu jakim jest Wasz ślub.

Pragnę byście mogli zawsze wrócić myślami do najdrobniejszych miłosnych gestów i spojrzeń, uwiecznionych w moich kadrach.

Gwarantuję, że w przyszłości będziecie z przyjemnością wracać do swoich zdjęć ślubnych w albumie oraz pokazywać je najbliższym.

Lubię podróżować, wiec jeśli marzycie o plenerowej sesji ślubnej za granicą możemy się tam wybrać. Słoneczne winnice Toskanii, wulkaniczna wyspa i jej mały archipelag Santorini, romantyczny Paryż lub bardziej egzotyczne zakątki świata – zagraniczny plener to świetny pomysł na niepowtarzalne ujęcia i ciekawą przygodę.

Kocham śluby, bo wbrew pozorom każdy z nich jest inny. Bajkowy, magiczny, tylko Wasz. Dlatego będzie mi niezmiernie miło jeśli pozwolicie abym stała się jego częścią.

Opinie